شرکت زینوس وب فعالیت خود را از سال ١٣٩٩ با بهره گیری از کادری متخصص و متعهد در زمینه خدمات اینترنتی آغاز نمود. هدف اصلی مجموعه ارائه خدمات میزبانی از قبیل: ثبت دامنه، میزبانی وب، سرور مجازی، سرور ابری، سرور اختصاصی و دیگر خدمات مرتبط با کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب می باشد.

زینوس وب کار خود را با ارائه خدمات ثبت دامنه و هاست آغاز نموده و در گام بعدی با تهیه سرورهای قدرتمند و مجهز برای پشتیبانی از سرورهای مجازی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز گردید. همسان با سرورهای مجازی، سرورهای ابری و اختصاصی نیز آماده عرضه گردید تا پاسخگوی طیف وسیعی از مخاطبین با نیازهای گوناگون باشد. سازمانهای دولتی، ارگان ها،‌ خبرگزاری ها، انجمن های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایتهای بزرگ خدمات رسانی در اینترنت،‌ می توانند در کنار پشتیبانی ارزنده کادر فنی، از خدمات گسترده این بخش نیز بهره مند گردند.

ما همیشه سعی در انتخاب بهترین سخت افزار در بستر معتبرترین دیتاسنترهای جهانی نموده ایم، تا سطح کیفی خدمات ارائه شده را نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات مشابه بالاتر ببریم. همین امر باعث شده تا کاربران عزیز شاهد مشکلات کمتری در سرویس های میزبانی خود باشند. سرور مجازی، ابری و اختصاصی از شرکت های برتر و دیتاسنترهای محبوب در بیش از صد لوکیشن مختلف بهمراه قابلیت نصب انواع سیستم عامل از محصولات قابل ارائه توسط شرکت هستند.

شرکت در راستای خدمت به مشتریان از هیچ تلاشی دریغ ننموده و از همان ابتدا پاسخگوی تمامی مشكلات و نیازهای مشتریان خود بوده و افتخار ما برای ادامه راه مان نیز همین گذشته نیكوست. پشتیبانی برخط، پاسخگویی سریع، كیفیت سرویس، تنوع محصولات و قیمت های جذاب ویژگی هایی هستند كه ما را از بسیاری دیگر متمایز كرده اند.

زینوس وب تا الان توانسته توجه تعداد بیشماری از کاربران دنیای مجازی را به خود جلب کرده و با بکارگیری بهترین و مجرب ترین کادر فنی، همواره رضایت مستمر آن ها را داشته باشد. امید است با عنایت ایزدمنان و مشتریان گرامی که همواره یار و پشتیبان ما بوده اند و با تکیه بر همت و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی متخصصین شرکت این پیشرفت بیش از پیش حاصل گردد.